



Заглушка універсальна Presto-PS для шлангу туман Silver Spray (GSЕ-0150-70)
457,33 ₴
- В наявності
- Код: GSЕ-0150-70
+380 (50) 309-03-03
Склад Одеса
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості
Заглушка універсальна Presto-PS для шлангу туман (GSЕ-0150-70) застосовується для побудови систем поливу дощуванням. Її використання дозволяє швидко і надійно заглушити шланг туман в кінці гілки. За допомогою затискача заглушка щільно фіксує стрічку туман діаметром від 25 до 45 мм і перешкоджає витіканню води. Виготовлена з якісного ПВХ, довговічна, стійка до впливу ультрафіолету і водорозчинних добрив.
Переваги
- Затискна засувка надійно тримає стрічку;
- Виготовлена з первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Не підтікає, не потребує додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з монтажу заглушки для стрічки туман:
- Рівно обрізати край шланга;
- Відкрити засувку і одягнути поперек на край стрічки туман;
- Закрити засувку;
- Натягнути стрічку і зафіксувати кришку в землі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для шлангів діаметром | 25-45 мм |
| Об `єм | 0,0003 м? |
| Об'ємна вага | 0,08 кг/м? |
| Тип | Заглушка |
| Паковання | 10 шт |
| Ширина | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 457,33 ₴




