Стартер Presto-PS з різьбленням 40 мм для шлангу туман Silver Spray 32 мм (GSM-013250)
154,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: GSM-013250
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
Особливості
Стартер Presto-PS для шланга туман (GSM-013250) применяется для построения систем полива дождеванием. Его использование позволяет быстро и надежно соединить шланг туман с магистральным трубопроводом. Рекомендованный минимальный диаметр магистрали 40 мм, оптимальный 50 мм и более. С одной стороны стартер при помощи зажимного кольца плотно соединяется с лентой туман диаметром 32 мм, а с противоположной вкручивается по резьбе 40 мм (1,1/2") в кран или тройник на магистральной трубе. Изготовлен из качественного ПВХ, долговечный, стойкий к воздействию ультрафиолета и водорастворимых удобрений.
Переваги
- Затискне кільце надійно тримає стрічку;
- Виготовлений з первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Різьблення повністю відповідає стандарту ISO 724;
- Не підтікає, не потребує додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з монтажу стартера для стрічки туман:
- З'єднати стартер з магістральною трубою за допомогою крана;
- Відтягнути на максимум поджимное кільце;
- Одягнути стрічку туман;
- Затягнути поджимное кільце.
- Вкрутити стартер в різьбовий адаптер;
- На шланг 1 дюйм надіти коннектор;
- З'єднати коннектор і стартер;
- Одягнути стрічку туман;
- Затягнути поджимное кільце.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стартер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 40 мм (1,1/2") |
| Для шлангів діаметром | 32 мм |
| Об `єм | 0,0002 м? |
| Об'ємна вага | 0,05 кг/м? |
| Паковання | 10 шт |
- Ціна: 154,80 ₴










