Дощувач Presto-PS зрошувач круговий Гвоздика на ніжці (SP-3203)
95,62 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: SP-3203
- +380 (67) 173-03-03Склад Харьков "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харьков
- +380 (50) 309-03-03Склад Одесса
Особливості
Дощувач круговий Presto-PS Гвоздика (SP-3203) використовується для зрошення газонів середньої і невеликої площі, підійде так само і для поливу городу або теплиці. Ці дощовики розбризкують воду тонкими струменями, імітуючи природний дрібний дощ, і обробляють сектор ділянки захопленням 360° за діаметра покриття до 12 метрів. Максимальна площа поливу становить 113 м? Можливе під'єднання як до гнучкого садового шланга зі встановленням на комплектній ніжці або переносній тринозі, так і стаціонарне встановлення на магістральну трубу за допомогою фітингів із внутрішнім різьбленням 12 мм (1/2"). Рекомендований робочий тиск у системі від 2 до 5 атмосфер. Витрата води за тиску 2 атмосфери до 0,3 м?/год. Виготовлений зрошувач з якісного ПВХ, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету і водорозчинних добрив. Для збільшення терміну експлуатації виробу рекомендується встановлення фільтра на магістральну трубу, що подає воду.
Переваги
- Простота встановлення;
- Висока ефективність і точність поливу;
- Рівномірний розподіл вологи по всій площі;
- Дозволяє вносити водорозчинні добрива;
- Збереження оптимального рівня вологості ґрунту і повітря.
Коротка інструкція з монтажу зрошувача :
Варіант мобільної установки
- Підключити гнучкий садовий шланг через кран до джерела водопостачання;
- За допомогою різьбового адаптера та конектора підключити шланг до триноги або ніжці;
- Вкрутити зрошувач у триногу/ніжку;
- Встановити зрошувач на місце поливу;
- За необхідності відрегулювати висоту триноги;
- Подати воду в систему.
Варіант стаціонарного використання
- Змонтувати жорстку магістральну ПВХ трубу діаметром 19-25 мм;
- У передбачуваних місцях встановлення дощувачів встановити вертикально в розріз магістралі крани або трійники;
- Змонтувати в них вертикальний відрізок ПВХ труби необхідної висоти;
- За допомогою фітинга з внутрішнім різьбленням 1/2 дюйма з'єднати трубу і дощувач;
- Подати воду в систему.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Presto-PS |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Витрати води | 0,3 м?/год |
| Диаметр резьбы | 12 мм (1/2") |
| Количество форсунок | 2 |
| Кут поливу | 360° |
| Кількість типів поливу | 1 |
| Максимальний діаметр поливу | 12 м |
| Мінімальний діаметр поливу | 10 м |
| Об `єм | 0,000024м? |
| Об'ємна вага | 0,01 кг/м? |
| Площа поливу | 113 м? |
| Поворотні сопла | Нет |
| Прохідне підключення | Да |
| Підключення до конектора | Да |
| Рабочее давление | 2-5 bar |
| Регулювання кута повороту | Нет |
| Режим поливу | круговий |
| Тип | що обертається |
| Упаковка | 1 шт |
- Цена: 95,62 ₴













