Шланг садовий Tecnotubi EcoTex для поливу діаметр 3/4 дюйма, довжина 50 м (ET 3/4 50)
3 272 ₴
- Нет в наличии
- Код: ET 3/4 50
- +380 (67) 173-03-03Склад Харьков "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харьков
- +380 (50) 309-03-03Склад Одесса
Особливості
Шланг садовий Tecnotubi EcoTex (ET 3/4 50) діаметром 19 мм (3/4") завдовжки 50 метрів виготовлений з високоякісного ПВХ, стійкого до впливу сонячного випромінювання і водорозчинних добрив. Щільний зовнішній шар стійкий до стирання і ультрафіолетового випромінювання. Проміжний шар - армувальне обплетення з високоміцного поліестерового волокна, надає шлангу стійкість до високого тиску і опору шланга на розрив. Внутрішній гладкий харчовий шар має гіпоалергенні властивості, не містить шкідливих домішок свинцю, барію і кадмію та перешкоджає росту бактерій і водоростей.
Застосовується для поливу газонів, городу, саду, миття доріжок, автомобілів, велосипедів. Можливість транспортування питної води та інших харчових рідин.
Унікальні риси серії EcoTex
Чотиришарові армовані шланги серії EcoTex виробництва Італії вирізняються високою еластичністю, міцністю і стійкі до перепадів температури зовнішнього середовища від + 50 до - 5 °C. Внутрішній шар не містить шкідливих домішок і дає змогу використання для питної води та харчових рідин. Міцне внутрішнє армування надає шлангу стійкість до перегинів і впливу високого тиску без шкоди його гнучкості. Завдяки використанню високоякісних матеріалів, сучасному технологічному виробництву і постійному контролю якості продукції, що випускається заводом, досягається тривалий термін використання виробу до 10 років без зміни його первинних характеристик.
Компанія Presto-PS є офіційним представником заводу Tecnotubi в Україні.
Переваги
- Не скручується;
- Розрахований на використання при робочому тиску до 12 атмосфер;
- Стійкий до впливу УФ-випромінювання;
- Стійкий до механічних навантажень;
- Може застосовуватися для транспортування харчових рідин;
- Висока гнучкість і еластичність незалежно від умов експлуатації;
- Стійкий до зростання водоростей;
- Тривалий термін служби.
Застосування
- Полив саду/городу;
- Миття автомобілів/велосипедів;
- Миття доріжок, парканів і садового інвентарю;
- Подача питної води.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tecnotubi |
| Страна производитель | Италия |
| Количество слоев | 4 |
| Толщина стенки | 2.4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Max робочий тиск | 12 bar |
| Внутрішній харчовий шар | Да |
| Диаметр | 19 мм (3/4") |
| Материал | ПВХ |
| Наявність армування | армований |
| Об `єм | 0,051 м? |
| Об'ємна вага | 12,66 кг/м? |
| Применение | для саду/городу, для питної води |
| Рабочее давление | 10 bar |
| Серия | EcoTex |
| Тип | шланг садовий |
| Упаковка | 1 шт |
- Цена: 3 272 ₴









