


Заглушка для отворів Presto-PS двостороння на 4 і 7 мм, в упаковці - 100 шт. (EL-0314)
178,45 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: EL-0314
- +380 (67) 173-03-03Склад Харьков "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харьков
- +380 (50) 309-03-03Склад Одесса
Особливості
Заглушка Presto-PS для отворів 4 і 7 мм (EL-0314) застосовується для обслуговування систем краплинного поливу з використанням сліпої трубки діаметром 16 і 20 мм. Під час експлуатації систем крапельного поливу часто виникає потреба тимчасово зменшити кількість точок водовиливу або законсервувати всю систему на міжсезоння. У цій ситуації заглушки для отворів стануть незамінним елементом. Їх використання дає змогу швидко і надійно заглушити отвір у сліпій трубці. Заглушка щільно сідає в отвір і перешкоджає витіканню води та потраплянню твердих частинок ґрунту в систему. Виготовлена з якісного ПВХ, довговічна, стійка до впливу ультрафіолету та добрив.
Переваги
- Простота і надійність застосування;
- Виготовлений з первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- Не підтікає, не потребує додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з монтажу заглушки для отворів:
- Вимкнути подачу води в систему;
- Демонтувати невикористані стартери/адаптери/крапельниці;
- Вставити заглушки в отвори, що звільнилися.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Presto-PS |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Використовується з | трубкою 16/20 мм |
| Об `єм | 0,000002 м? |
| Об'ємна вага | 0,0004 кг/м? |
| Применение | заглушка отворів |
| Способ монтажа | у отвір 4 і 7 мм |
| Тип | заглушка для трубки |
| Упаковка | 100 шт |
- Цена: 178,45 ₴




