Стартер для трубки Presto-PS мікроджет 5 мм, в упаковці - 100 шт. (5142)
253,15 ₴
- В наличии
- Код: 5142
+380 (50) 309-03-03
Склад Харьков "Барабашово"
- +380 (67) 173-03-03Склад Харьков "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харьков
- +380 (50) 309-03-03Склад Одесса
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості
Стартер для трубки 5 мм Presto-PS (5142) застосовується при створенні систем краплинного поливу для переходу зі сліпої трубки діаметром 16 і 20 мм на крапельну трубку 5 мм і підключення крапельниць мікроджет. Вбудовується в отвір у стінці трубки діаметром 3 мм. З протилежного боку на стартер одягається трубка і через адаптер підключається мікроджет. Стартер виготовлений з якісної первинної сировини, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету і добрив.
Переваги
- Простота встановлення;
- Виготовлений із первинного ПВХ із додаванням УФ-стабілізатора;
- Надійно з'єднує магістральну трубу з крапельницями мікроджетів.
Коротка інструкція з монтажу стартера:
- Взяти магістральну трубу 16 мм;
- Проколоти отвір діаметром 3 мм за допомогою діркопробивача;
- Вставити стартер в отвір;
- Одягнути на стартер трубку 5 мм:
- Через адаптери 5141 або 5145 встановити в трубку мікроджети.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Presto-PS |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Використовується з | трубкою 5 мм |
| Об `єм | 0,000002 м? |
| Об'ємна вага | 0,0005 кг/м? |
| Применение | стартер для шлангу |
| Способ монтажа | в отвір 3 мм |
| Тип | стартер на 1 вихід |
| Упаковка | 100 шт |
Информация для заказа
- Цена: 253,15 ₴




