Кран шаровий прохідний Presto-PS для трубки 16 і 20 мм, в упаковці - 50 шт. (MV-012016)
1 396,48 ₴
- В наличии
- Код: MV-012016
+380 (50) 309-03-03
Склад Харьков "Барабашово"
- +380 (67) 173-03-03Склад Харьков "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харьков
- +380 (50) 309-03-03Склад Одесса
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості
Кран шаровий прохідний Presto-PS (MV-012016) використовується при створенні комбінованих систем краплинного поливу із застосуванням сліпої трубки або багаторічної крапельної трубки з вбудованими емітерами. Дана модель використовується там, де необхідно зробити перехід з трубки діаметром 20 мм на трубку 16 мм. Його використання дає змогу швидко та надійно об'єднати відрізки крапельної трубки між собою та за потреби дає можливість окремо перекривати лінію поливу частково. Процес монтажу займає небагато часу і не вимагає спеціальних навичок. Кран виготовлений з якісного ПВХ, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету і водорозчинних добрив. Ця продукція захищена фірмовим логотипом компанії Presto-PS, остерігайтеся підробок.
Переваги
- Гострі ребра з'єднання для надійного кріплення трубки;
- Побудова комбінованої системи поливу трубками різного типу та діаметру;
- Виготовлено з первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Легкий хід замкового механізму;
- Простота монтажу;
- Не підтікає, не потребує додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з монтажу прохідного крана:
- Рівно обрізати кінці трубки;
- З двох боків надіти сліпу трубку 16 мм на "йорж" на всю глибину.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Presto-PS |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество выходов | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Об `єм | 0,00011 м? |
| Об'ємна вага | 0,0265 кг/м? |
| Применение | для трубки 16/20 мм |
| Способ подключения | з'єднання |
| Тип | кран прохідний |
| Упаковка | 50 шт |
Информация для заказа
- Цена: 1 396,48 ₴




