Стартер з гумкою Presto-PS для краплинної стрічки (PO-0117)
9,71 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: PO-0117
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
Особливості
Стартер з гумкою Presto-PS (PO-0117) застосовується для побудови систем крапельного поливу з використанням краплинної стрічки. Вбудовується стартер в отвір в стінку магістральної труби ПВХ мінімального діаметра 25 мм, оптимальний діаметр 32 мм, З протилежного боку стартера одягається крапельна стрічка і фіксується підтискної гайкою. Виготовляється стартер з високоякісної сировини, стійкий до механічних навантажень, дії органічних і неорганічних добрив, ультрафіолету. Дана продукція захищена фірмовим логотипом компанії Presto-PS, остерігайтеся підробок.
Переваги
- Широкий хід гайки для надійного кріплення стрічки;
- Виготовлений з первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Щільна гумка надійно тримає стартер в стінці магістральної труби.
Коротка інструкція з монтажу стартера з резинкою для краплинної стрічки:
- В магістральній трубі просвердлити отвір діаметром 14 мм;
- Вставити гумку в отвір;
- Вставити стартер в гумку;
- Відкрутити на максимум підтискну гайку з протилежного боку;
- Одягнути стрічку крапельну;
- Затягнути підтискну гайку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стартер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для підключення | 15 мм |
| Діаметр шланга | 16 мм |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Обсяг | 0,00005 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,012 кг/м^3 |
| Застосування | для краплинної стрічки |
| Спосіб підключення | гумка |
- Ціна: 9,71 ₴











