

Стартер Presto-PS для краплинної стрічки з різьбою 3/4 дюйма (MT-0117-34)
7,51 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: MT-0117-34
- +380 (67) 173-03-03Склад Харків "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харків
- +380 (50) 309-03-03Склад Одеса
Особливості
Стартер с резьбой Presto-PS (MT-0117-34) применяется для построения систем капельного полива с использованием капельной ленты. Используется как с жесткой магистральной трубой, так и со слепой капельной трубкой 16 и 20 мм. Возможно так же подключение к гибкому садовому шлангу при помощи резьбовых адаптеров и стандартных коннекторов. Монтируется стартер в краны и адаптеры с внутренней резьбой 19 мм (3/4"). С противоположной стороны стартера одевается капельная лента и фиксируется поджимной гайкой. Виготовляється стартер з високоякісної сировини, стійкий до механічних навантажень, дії органічних і неорганічних добрив, ультрафіолету. Дана продукція захищена фірмовим логотипом компанії Presto-PS, остерігайтеся підробок.
Переваги
- Широкий хід гайки для надійного кріплення стрічки;
- Виготовлений з первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Надійне різьбове з'єднання стартера з магістральної трубкою.
Коротка інструкція з монтажу стартера з різьбленням для краплинної стрічки:
- Змонтувати в магістраль кран або перехідник з внутрішньою різьбою 3/4 дюйма;
- Вкрутити по різьбі стартер;
- Відкрутити на максимум підтискну гайку з протилежного боку;
- Одягнути стрічку крапельну;
- Затягнути підтискну гайку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стартер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Діаметр шланга | 16 мм |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
| Обсяг | 0,00005 м^3 |
| Об'ємна вага | 0,0132 кг/м^3 |
| Застосування | для краплинної стрічки |
| Спосіб підключення | різьба |
- Ціна: 7,51 ₴




