Тринога Presto-PS для дощовиків із внутрішнім різьбленням 1/2 дюйма, висота 50-86 см (2920А)
859,92 ₴
- В наличии
- Код: 2920a
+380 (50) 309-03-03
Склад Харьков "Барабашово"
- +380 (67) 173-03-03Склад Харьков "Барабашово"
- +380 (63) 854-20-18Склад Харьков
- +380 (50) 309-03-03Склад Одесса
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості
Тринога для зрошувачів Presto-PS (2920А) використовується для створення переносних систем поливу дощуванням у комбінації зі зрошувачами 8104, RS 5022-2, RS 5022-7, 3435, 1008 і SP-3203. Підключення триноги до джерела водопостачання здійснюється за допомогою шланга діаметром 1/2, 5/8 і 3/4 дюйма і адаптера з конектором. Регульована висота дощовиків від 50 до 86 см.
Переваги
- Універсальність завдяки широкому спектру використовуваних дощовиків;
- Можливість регулювання висоти;
- Простота встановлення і перенесення;
- Довгий термін служби.
Коротка інструкція з монтажу триноги для дощувачів:
- Підключити гнучкий садовий шланг за допомогою конектора та адаптера до джерела водопостачання;
- З'єднати протилежний кінець шланга і триногу за допомогою стандартного конектора;
- Вкрутити зрошувач у триногу;
- Встановити в місці поливу і відрегулювати висоту.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Presto-PS |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Висота висування | 86 см |
| Высота | 50 см |
| Диаметр резьбы | 12 мм (1/2") |
| Об `єм | 0,0077 м? |
| Об'ємна вага | 1,93 кг/м? |
| Прохідне підключення | немає |
| Підключення до конектора | Да |
| Тип | тринога для зрошувачів |
| Упаковка | 1 шт |
Информация для заказа
- Цена: 859,92 ₴




